Pietų Australija

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Pietų Australija parduodamo būsto.

Pietų Australija yra valstybė pietinėje centrinėje Australijos dalyje.
Ypatinga Pietų Australijos kokybė - tai labai laukinė gamta. Čia yra Bunda uolos, iš kurių atsiveria 100 km nuo Didžiosios Australijos įlankos, Nullarboro lygumos dykuma ir Simpson dykumos raudonos kopos. Sostinė yra Adelaidė ir ji pavadinta „bažnyčių miestu“ ir yra žinoma dėl savo turtingo kultūros paveldo. Jis įsikūręs netoli Barossa slėnio vynuogynų ir saugomų Fleurieu pusiasalio paplūdimių.
Pietų Australija dalijasi su kitomis žemyninėmis valstybėmis ir šiaurine teritorija; į vakarus ją riboja Pietų Australija, į šiaurę šiaurinė teritorija, į pietryčius nuo Viktorijos, į pietus nuo Didžiosios Australijos įlankos
Nekilnojamojo turto kainos pardavimui Pietų Australijoje ir ypač Adelaidės namuose toliau auga, naujausi duomenys rodo, kad vidutinė vertė vėl pasiekė rekordinį lygį.
Remiantis naujausiais ketvirčio duomenimis, Adelaidės namų vidutinė vertė pasiekė istorinę vertę, per pastaruosius 12 mėnesių padidėjo 3,87% ir 0,43% daugiau nei praėjusį ketvirtį.

Nepaisant šio augimo, Australija išlieka patogiausia Pietų Australija, ir visa tai yra daug teigiamų aspektų.

„Holdfast Bay“ miestas buvo geriausia, o nekilnojamojo turto vertė per metus padidėjo 11,54%, o ketvirtį - 13,87%.
Antrame 2018 m. Ir 2017 m. Ketvirtajame rajone pakraštyje su daugiau nei 10 pardavimų, St Georges ir Norwood, abu Adelaidės rytinėje dalyje, buvo vieninteliai priemiesčiai, siekdami pasiekti milijoną vidurkių. Remiantis tais pačiais kriterijais, Henley Beach užfiksavo didžiausią augimą, o nekilnojamojo turto vertė - 23,46%.

Neseniai atnaujintas Henley aikštė buvo didžiulė traukos kortelė pirkėjams, kurie domisi pardavimu Pietų Australijoje.
Tai gerokai pagerino pakrantės gyvenimo būdą ir dabar siūlo žmonėms ypatingą kavinių, restoranų, parduotuvių ir barų pasirinkimą ir daugybę galimybių parduoti Pietų Australijoje.

Iš priemiesčio, netoli paplūdimio, penkios minutės nuo oro uosto, 10 minučių nuo Glenelg ir lengvai pasiekiamo iš miesto, vieta tapo neįtikėtinai populiarus daugelyje pirkėjų, kurie ieško nekilnojamojo turto pardavimui Pietų Australijoje. Daugelis rytinių priemiesčių žmonių nori pasitraukti į paplūdimį, todėl į priemiesčius atvyksta daug pinigų, o vertybės tikrai toliau didės Henley rajone.

Visi netoliese esantys priemiesčiai auga dėl savo populiarumo, tiesiai per Seaton, Fulham ir Fulham sodus

2005-2022 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB